Mitsubishi Electric
Õhksoojuspumbad

saame tuttavaks

Uued 2021-2022 mudelid

Uued mudelid on kohal. Telli kohe!

TOOTED

Mitsubishi Electric Kirigamine disainmudelid

Suurepärane tehnoloogia ja stiilne disain

Kirigamine on loodud sobima erineva interjööriga ruumidesse. Kas soojuspump võib olla ruumidisaini elemendiks? Ei maksa imestada, kui Kirigamine  on interjööri kõige pilkupüüdvam detail!

Mitsubishi Electric Kirigamine ZEN MSZ-EF disainmudelid
TOOTED

UUS MUDEL! MSZ-FT

MSZ-FT soojendab ruume tõhusalt ja märkamatult. Uus õhksoojuspump on lihtsalt paigaldatav ning sobib kõikjale, nt uuselamutesse, suvemajadesse, garaažidesse või muudesse lemmikkohtadesse.

Õhksoojuspump MSZ-FT on paindlikult kasutatav, vaikne ja töökindel. Tänu kompaktsetele mõõtmetele ja stiilsele välimusele sulandub soojuspumba sisemoodul enamikesse interjööridesse. Madalaimal töörežiimil on soojuspumba müratase äärmiselt madal, vaid 19 detsibelli, mis on võrreldav sosinaga.

MSZ-FT on ametlike edasimüüjate kaudu Eestis saadaval spetsiaalses Skandinaavia versioonis, mis on välja töötatud, toodetud ja testitud meie kliimatingimustele vastavalt. Soojuspump töötab ka käreda pakasega ja Te ei pea muretsema, et see välja lülitub. MSZ-FT tagab, et sisekliima püsib soe ja mugav ka külmadel talveöödel. Kasutusel on funktsioonid, mis on välja töötatud põhjamaise kliima jaoks. Nt nutikas sulatamistehnoloogia või õhuringringlusrežiim, kus soojuspump lülitub soovitud temperatuuri saavutamisel automaatselt ventilaatori režiimi. Veenduge mudeli MSZ-FT valimisel, et sellel oleks tähis SC, mis tähistab mudeli tähistuses “Skandinaavia”.
 

Vaatamata kompaktsele suurusele on uuel mudelil MSZ-FT rohkelt mugavust ja säästlikkust tagavaid omadusi:

  • Sisseehitatud WiFi – mille kaudu saab hõlpsasti rakenduse MELCloud kaudu soojuspumba tööd juhtida. See võimaldab Teil nt enne koju jõudmist kütmist tõsta või alustada jahutamist.
  • Säästlik kütterežiim +10 °C
  • Nädalataimer – võimaldab eelprogrammeerida soojuspumba nii, et teil oleks näiteks öösel, tööl olles või puhkuse ajal automaatselt madalam temperatuur.
  • Öörežiim – vähendab mürataset vaiksetes välistingimustes.
TOOTED

Mitsubishi Electric MFZ-KJ põrandale paigaldatav õhksoojuspump

Suurepärane tehnoloogia ja stiilne disain

Mitsubishi Electric MFZ-KJ on põrandale paigaldatav õhksoojuspump, mis on varustatud ainulaadse Hyper Heating küttetehnoloogiaga. Antud mudel kuulub turu efektiivseimate õhksoojuspumpade hulka. Sisemooduli kompaktsed mõõtmed võimaldavad ka lihtsat paigaldust. Sisemoodul sulandub diskreetselt ümbritsevasse interjööri ning kütab ja jahutab ühtlaselt ja õdusalt.

Juhtige soojuspumpa interneti kaudu

Mitsubishi Electric internetirakenduse MELCloud abil saate juhtida ja seirata oma soojuspumpa reaalajas. Sõltumata sellest, kas viibite eemal või lõõgastute oma kodus diivanil. Kui seade on ühendatud WiFi ühenduse kaudu MELCloudiga, siis näete operatiivselt soojuspumba tööinfot ja ka kõiki veateateid kas arvuti, mobiili või tahvelarvuti ekraanil.

Image-WZL447K.jpg
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue